Циркуляційний насос Grundfos ALPHA3 25-80-180 8 м 1 1/2" 180 мм (99371972)
Відео 5 |
Grundfos ALPHA3 25-80-180 8 м
1 1/2"
180 мм
4 м
1 1/2"
130 мм
4 м 1 1/2"
180 мм
4 м 2"
180 мм
6 м 1 1/2"
180 мм
6 м 2"
180 мм
8 м 1 1/2"
180 мм
8 м 2"
180 мм
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:3950 л/год
Макс. напір:8 м
Споживана потужність:50 Вт
Швидкостей:плавне регулювання
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики ALPHA3 25-80-180
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grundfos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grundfos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grundfos ALPHA3 25-80-180 8 м 1 1/2" 180 мм
Циркуляційний насос Grundfos ALPHA3 25-80 180 99371961 | 23 188 грн. |
Grundfos Pompa Cyrkulacyjna Alpha3 25-80 180 | 27 280 грн. |
Grundfos Pompa Cyrkulacyjna Alpha3 25-80 180 | 27 962 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості циркуляційного насоса Grundfos ALPHA3 25-80-180:
- Функція літнього режиму
- Автоматичний перехід в нічний режим
- Захист від сухого ходу
Модификації Grundfos ALPHA3 25-80-180
Ціни на Grundfos ALPHA3 25-80-180 |
---|---|---|---|---|
Grundfos ALPHA3 25-40-130 4 м 1 1/2" 130 мм | від 16 379 грн. | 3 пропозиції | ||
Grundfos ALPHA3 25-40-180 4 м 1 1/2" 180 мм | від 6 120 грн. | 7 пропозицій | ||
Grundfos ALPHA3 32-40-180 4 м 2" 180 мм | від 14 400 грн. | 6 пропозицій | ||
Grundfos ALPHA3 25-60-180 6 м 1 1/2" 180 мм | від 15 640 грн. | 6 пропозицій | ||
Grundfos ALPHA3 32-60-180 6 м 2" 180 мм | від 15 800 грн. | 8 пропозицій | ||
Grundfos ALPHA3 25-80-180 8 м 1 1/2" 180 мм | від 23 188 грн. | 3 пропозиції | ||
Grundfos ALPHA3 32-80-180 8 м 2" 180 мм | від 23 133 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →