Циркуляційний насос Grundfos MAGNA3 32-60-180 6 м 2" (97924255)
Grundfos MAGNA3 32-60-180 6 м
2"
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:9300 л/год
Макс. напір:6 м
Споживана потужність:110 Вт
Швидкостей:плавне регулювання
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики MAGNA3 32-60-180
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grundfos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grundfos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grundfos MAGNA3 32-60-180 6 м 2"
Grundfos Magna3 32-60 180 R 1.1 (97924255) | 27 440 грн. |
Grundfos Magna3 32-60 180 R 1.1 (97924255) | 28 126 грн. |
Grundfos Magna3 32-60 180 R 1.1 (97924255) | 28 812 грн. |
Модификації Grundfos MAGNA3 32-60-180
Ціни на Grundfos MAGNA3 32-60-180 |
---|---|---|---|---|
Grundfos MAGNA3 25-40-180 4.3 м 1 1/2" | від 17 840 грн. | 4 пропозиції | ||
Grundfos MAGNA3 32-40-180 4.3 м 2" | від 24 160 грн. | 6 пропозицій | ||
Grundfos MAGNA3 32-60-180 6 м 2" | від 27 440 грн. | 3 пропозиції | ||
Grundfos MAGNA3 25-60-180 6.5 м 1 1/2" | від 22 960 грн. | 5 пропозицій | ||
Grundfos MAGNA3 32-80-180 8 м 2" | від 29 360 грн. | 4 пропозиції | ||
Grundfos MAGNA3 25-80-180 8.5 м 1 1/2" | від 26 400 грн. | 4 пропозиції | ||
Grundfos MAGNA3 32-100-180 10 м 2" | від 30 800 грн. | 5 пропозицій | ||
Grundfos MAGNA3 25-100-180 10.5 м 1 1/2" | від 25 280 грн. | 9 пропозицій | ||
Grundfos MAGNA3 25-120-180 13 м 1 1/2" | від 32 960 грн. | 3 пропозиції | ||
Grundfos MAGNA3 32-120-180 13 м 2" | від 34 720 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →