Циркуляційний насос Grundfos MAGNA3 80-60 F 5 м DN 80 360 мм
Відео 4 | Очікується у продажу 158 130 грн. Основне призначення: для систем опалення; Принцип дії: відцентровий; Тип ротора: "мокрий"; Продуктивність (л/год): 45000; Напір (м): 5; Мін. t рідини (°С): -10; Макс. t рідини (°С): 110; швидкостей роботи: плавне регулювання; автоматичний режим роботи; дисплей; панель управління; Макс. споживана потужність (Вт): 530 |
Grundfos MAGNA3 80-60 F 5 м
DN 80
360 мм
3 м
DN 32
220 мм
3 м
DN 40
220 мм
4 м
DN 50
240 мм
4 м
DN 65
340 мм
4 м
DN 80
360 мм
4 м
DN 80
450 мм
5 м
DN 32
220 мм
5 м
5 м DN 40
220 мм
DN 50
240 мм
5 м DN 65
340 мм
5 м
DN 80
360 мм
5 м
7 м DN 80
450 мм
DN 32
220 мм
7 м DN 40
220 мм
7 м DN 50
240 мм
7 м DN 65
340 мм
7 м
DN 80
360 мм
7 м
9 м DN 80
450 мм
DN 32
220 мм
9 м DN 40
220 мм
9 м DN 50
280 мм
9 м DN 65
340 мм
9 м
DN 80
360 мм
9 м
10 м DN 80
450 мм
DN 32
220 мм
10 м DN 50
280 мм
10 м DN 65
340 мм
10 м DN 80
360 мм
10 м
12 м DN 80
450 мм
DN 40
250 мм
13 м DN 40
250 мм
13 м DN 50
280 мм
13 м DN 65
340 мм
15 м DN 40
250 мм
16 м DN 50
280 мм
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:45000 л/год
Макс. напір:5 м
Споживана потужність:530 Вт
Швидкостей:плавне регулювання
Тип з'єднання:фланець
Всі характеристики
Характеристики MAGNA3 80-60 F
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grundfos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grundfos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Grundfos MAGNA3 80-60 F
Ціни на Grundfos MAGNA3 80-60 F |
---|---|---|---|---|
Grundfos MAGNA3 32-40 F 3 м DN 32 220 мм | від 49 639 грн. | 1 пропозиція | ||
Grundfos MAGNA3 50-60 F 5 м DN 50 240 мм | від 58 160 грн. | 3 пропозиції | ||
Grundfos MAGNA3 65-60 F 5 м DN 65 340 мм | від 48 000 грн. | 3 пропозиції | ||
Grundfos MAGNA3 32-80 F 7 м DN 32 220 мм | від 32 000 грн. | 3 пропозиції | ||
Grundfos MAGNA3 40-80 F 7 м DN 40 220 мм | від 44 120 грн. | 4 пропозиції | ||
Grundfos MAGNA3 50-80 F 7 м DN 50 240 мм | від 63 600 грн. | 3 пропозиції | ||
Grundfos MAGNA3 65-80 F 7 м DN 65 340 мм | від 77 440 грн. | 3 пропозиції | ||
Grundfos MAGNA3 32-100 F 9 м DN 32 220 мм | від 37 360 грн. | 3 пропозиції | ||
Grundfos MAGNA3 40-100 F 9 м DN 40 220 мм | від 46 840 грн. | 4 пропозиції | ||
Grundfos MAGNA3 50-100 F 9 м DN 50 280 мм | від 68 360 грн. | 4 пропозиції | ||
Grundfos MAGNA3 65-100 F 9 м DN 65 340 мм | від 79 480 грн. | 3 пропозиції | ||
Grundfos MAGNA3 32-120 F 10 м DN 32 220 мм | від 41 360 грн. | 5 пропозицій | ||
Grundfos MAGNA3 50-120 F 10 м DN 50 280 мм | від 69 840 грн. | 3 пропозиції | ||
Grundfos MAGNA3 65-120 F 10 м DN 65 340 мм | від 86 400 грн. | 3 пропозиції | ||
Grundfos MAGNA3 80-120 F 10 м DN 80 360 мм | від 107 760 грн. | 6 пропозицій | ||
Grundfos MAGNA3 40-120 F 12 м DN 40 250 мм | від 55 360 грн. | 6 пропозицій | ||
Grundfos MAGNA3 40-150 F 13 м DN 40 250 мм | від 64 000 грн. | 4 пропозиції | ||
Grundfos MAGNA3 50-150 F 13 м DN 50 280 мм | від 68 280 грн. | 3 пропозиції | ||
Grundfos MAGNA3 65-150 F 13 м DN 65 340 мм | від 67 680 грн. | 3 пропозиції | ||
Grundfos MAGNA3 40-180 F 15 м DN 40 250 мм | від 75 200 грн. | 3 пропозиції | ||
Grundfos MAGNA3 50-180 F 16 м DN 50 280 мм | від 93 880 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →