Циркуляційний насос Grundfos UPS 25-60N-180 6.5 м 1 1/2" (96913085)
Grundfos UPS 25-60N-180 6.5 м
1 1/2"
3.8 м
1 1/2"
6.5 м 1 1/2"
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:4300 л/год
Макс. напір:6.5 м
Споживана потужність:60 Вт
Швидкостей:3 шт
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики UPS 25-60N-180
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grundfos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grundfos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grundfos UPS 25-60N-180 6.5 м 1 1/2"
Grundfos pompa cyrkulacyjna UPS 25-60N (96913085) | 11 520 грн. |
Grundfos pompa cyrkulacyjna UPS 25-60N (96913085) | 11 808 грн. |
Grundfos pompa cyrkulacyjna UPS 25-60N (96913085) | 12 096 грн. |
Grundfos Насос циркуляционный Grundfos UPS25-60 N 180 1x230 (96913085) | 13 314 грн. |
Модификації Grundfos UPS 25-60N-180
Ціни на Grundfos UPS 25-60N-180 |
---|---|---|---|---|
Grundfos UPS 25-40N-180 3.8 м 1 1/2" | від 10 080 грн. | 4 пропозиції | ||
Grundfos UPS 25-60N-180 6.5 м 1 1/2" | від 11 520 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →