Циркуляційний насос Grundfos UPS 50-185 F3 17.5 м DN 50 280 мм (96430297)
58 566 грн. Купити! Циркуляційний насос Grundfos UPS 50-185 F 3x400-41 (96430297) 96430297Teploradost.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Гарантія: 24 міс. від виробника Поскаржитись |
Grundfos UPS 50-185 F3 17.5 м
DN 50
280 мм
UPS Fпродуктивний
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:31000 л/год
Макс. напір:17.5 м
Споживана потужність:1265 Вт
Швидкостей:3 шт
Тип з'єднання:фланець
Всі характеристики
Характеристики UPS 50-185 F3
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grundfos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grundfos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Grundfos UPS 50-185 F3
Ціни на Grundfos UPS 50-185 F3 |
---|---|---|---|---|
Grundfos UPS 32-60 F3 5 м DN 32 220 мм | від 28 122 грн. | 2 пропозиції | ||
Grundfos UPS 32-120 F3 9 м DN 32 220 мм | від 25 593 грн. | 1 пропозиція | ||
Grundfos UPS 65-120 F3 10 м DN 65 340 мм | від 50 840 грн. | 1 пропозиція | ||
Grundfos UPS 40-180 F3 12.5 м DN 40 250 мм | від 43 086 грн. | 1 пропозиція | ||
Grundfos UPS 50-185 F3 17.5 м DN 50 280 мм | від 58 566 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →