Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX707-W білий (110314)
Grunhelm 20MX707-W 2021 рікбез гриля |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grunhelm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grunhelm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grunhelm 20MX707-W білий
Усі ціни 14 →Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX707-W | 2 599 грн. |
Мікрохвильовка Grunhelm 20MX707-W | 2 615 грн. |
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX707-W | 2 643 грн. |
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX707-W | 2 368 грн. |
Микроволновая печь Grunhelm 20mx707-w | 2 452 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →