Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX708-B чорний (110343)
Фото 3 |
Grunhelm 20MX708-B 2021 рікбез гриля білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grunhelm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grunhelm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grunhelm 20MX708-B чорний
Усі ціни 11 →Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX708-B | 2 499 грн. |
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX708-B | 2 520 грн. |
Микроволновая печь Grunhelm 20mx708-b | 2 507 грн. |
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX708-B | 2 873 грн. |
Grunhelm Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX708-B | 2 873 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Grunhelm 20MX708-B
Ціни на Grunhelm 20MX708-B |
---|---|---|---|---|
Grunhelm 20MX708-W білий | від 2 402 грн. | 21 пропозиція | ||
Grunhelm 20MX708-B чорний | від 2 382 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →