Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX720-W білий (101559)
Grunhelm 20MX720-W 2020 рікбез гриля |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grunhelm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grunhelm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grunhelm 20MX720-W білий
Усі ціни 16 →Grunhelm 20MX720-W | 3 579 грн. |
Микроволновая печь Grunhelm 20MX720-W | 3 280 грн. |
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX720-W | 3 024 грн. |
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX720-W | 3 494 грн. |
Микроволновая печь Grunhelm 20mx720-w | 3 115 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →