Мікрохвильова піч Grunhelm 23MX723-B чорний
Фото 14 |
Grunhelm 23MX723-B 2020 рікбез гриля |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grunhelm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grunhelm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grunhelm 23MX723-B чорний
Усі ціни 28 →Мікрохвильова піч Grunhelm 23MX723-B | 3 099 грн. |
Grunhelm Grunhelm 23MX723-B | 3 351 грн. |
Мікрохвильова піч Grunhelm 23MX723-B Black | 3 220 грн. |
Мікрохвильова піч Grunhelm 23MX723-B | 3 344 грн. |
Микроволновая печь Grunhelm 23mx723-b | 3 193 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →