Морозильний лар Grunhelm GCFW-380 380 л
Фото 3 |
Grunhelm GCFW-380 2020 ріквеликий об'єм |
|
Місткий однокамерний морозильник з горизонтальним завантаженням, представлений у форм-факторі морозильної скрині. Насамперед звернемо увагу на збільшений корисний об'єм пристрою – 380 л. Такий агрегат розрахований на роботу як у домашніх умовах, так і в комерційних закладах, а також на виробництві. Моделі серії GCFW оснащені дверцятами, які можуть фіксуватися в положенні 45 і 90˚.
При необхідності в кришку можна вбудувати освітлення. Камера зберігання доповнена знімними кошиками (2 шт), які легко зміщуються вздовж отвору. Морозильна скриня Grunhelm GCFW-380 використовує для налаштування електромеханічний регулятор. Поворотний перемикач легко встановить необхідний температурний режим. Ця модель призначена для довгострокового зберігання досить великого обсягу продуктів.
За добу агрегат зможе заморожувати по 20 кг свіжих продуктів! Колісна база дозволить легко переміщати апарат у межах приміщення установки. Морозильний контур створений із застосуванням найсучасніших енергоефективних технологій. Клас споживання електроенергії А+. Час збереження холоду без підключення до електромережі становить чудові 37 год. Модель пристосована для роботи в кліматичних умовах: SN, N та ST. Агрегат зможе надійно та безпечно функціонувати при температурі навколишнього середовища від +10 до +43°С.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grunhelm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grunhelm.
Купити Grunhelm GCFW-380 380 л
Усі ціни 14 →Морозильна скриня Grunhelm GCFW-380 | 13 200 грн. |
Grunhelm GCFW-380 | 11 990 грн. |
Морозильный ларь Grunhelm GCFW-380 | 11 847 грн. |
Морозильный ларь Grunhelm GCFW-380 | 13 932 грн. |
Морозильная Ларь Grunhelm gcfw-380 | 14 365 грн. |