Плита Grunhelm GHP-5513 сірий
Grunhelm GHP-5513
2022 рік
Колір
Тип варильної поверхні
електрична Управління конфорками
поворотні перемикачі Робоча поверхня
емальована Кількість чавунних конфорок
1 шт Потужність конфорок
1 кВт Потужність підключення
1 кВт Країна виробництва
Китай Дата додавання на E-Katalog
листопад 2022
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grunhelm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grunhelm.
Grunhelm GHP-5513 Потужність підключення/100 0 Вт|Дисплей/Ні|Ф ункції/Індикато р залишкового тепла, Захист від перегріву|Гаран тійний термін/1 рік|... ще Тип плити/Електричн а|Вага/1,7 кг|Передня ліва конфорка/Діамет р 18 см, Потужність 1 кВт|Тип варильної панелі/Електрич на|Комплектація /Гарантійний талон, Інструкція, Настільна плита|Габарити (ВхШхГ)/9 х 25 х 16 см|Кількість конфорок / зон нагріву/1|Матер іал основи/Емаль|Ти п управління/Меха нічне|Колір виробника/Сірий |Тип зон нагріву/ТЕН|Бре нд/Grunhelm|Кра їна виробництва/Кит ай
COMFY.ua З нами 9 років (Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
727 грн.
Настольная плита Grunhelm GHP-5513 - Тип варочной поверхности: электрическая
- Управление конфорками: поворотные переключатели
- Рабочая... ще поверхность: эмалированная
- Кол-во чугунных конфорок: 1 шт
- Мощность конфорок: 1 кВт
- Мощность подключения: 1 кВт
Eldom.com.ua З нами 4 роки (Київ)
Поскаржитись
840 грн.
Grunhelm GHP-5513 Setevuha.ua З нами 3 роки (Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
642 грн.
Плитка GRUNHELM GHP-5513 Офіційний партнер Grunhelm
FOXTROT.UA (Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
Настільна плита електрична Grunhelm GHP-5513 727 грн.
Динаміка цін на Grunhelm GHP-5513 сірий
Мінімальна Середня Максимальна