Плита Grunhelm GHP-5842S нержавіюча сталь
Grunhelm GHP-5842S 2020 рік |
|
Максимально проста і недорога настільна кухонна плита на одну конфорку, представлена на ринку в 2020 році. Пристрій цього типу головним чином розраховане на тимчасове використання. Втім, може також послужити хорошим придбанням для подорожей або дачі/заміського будинку, що не передбачають тривалого безперервного перебування користування. У будь-якому випадку перед нами максимально проста і доступна модель з однієї електричної конфоркою 1,2 кВт і діаметром 155 мм.
Модель має панель управління складається з одного поворотного перемикача, що дозволяє регулювати потужність нагріву, а також одного світлового індикатора, що сигналізує, що прилад включений. Покриття робочої поверхні-нержавіюча сталь, яка відрізняється високою міцністю і привабливим зовнішнім виглядом, але вимагає уважної і регулярного очищення для підтримки презентабельності. Завдяки компактним розмірам (9,2x28, 2x25 см) модель максимально проста в питаннях транспортування.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grunhelm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grunhelm.
Купити Grunhelm GHP-5842S нержавіюча сталь
Усі ціни 6 →Настольная плита Grunhelm GHP-5842S | 1 134 грн. |
Плитка GRUNHELM GHP-5842S | 952 грн. |
Плита електрична настільна Grunhelm GHP-5842S 1200 Вт | 1 726 грн. |
Електроплита Grunhelm GHP-5842S дискова | 916 грн. |
Плита електрична настільна Grunhelm GHP-5842S 1200 Вт | 1 639 грн. |
Електрична плита дискова Grunhelm GHP-5842S | 1 185 грн. |