Стайлер Grunhelm GHS-605
Grunhelm GHS-605 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grunhelm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grunhelm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grunhelm GHS-605
Усі ціни 13 →Вирівнювач для волосся Grunhelm GHS-605 | 476 грн. |
Grunhelm GHS-605 | 476 грн. |
Праска для волосся Grunhelm GHS-605 73542 | 481 грн. |
Прибор для укладки волос Grunhelm GHS-605 | 445 грн. |
Grunhelm GHS-605 | 479 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →