Стайлер Grunhelm GHS-630
Grunhelm GHS-630 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grunhelm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grunhelm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grunhelm GHS-630
Усі ціни 13 →Grunhelm GHS-630 | 804 грн. |
Вирівнювач для волосся Grunhelm GHS-630 | 665 грн. |
Праска для волосся Grunhelm GHS-630 116794 | 788 грн. |
Grunhelm Вирівнювач для волосся Grunhelm GHS-630 | 665 грн. |
Grunhelm GHS-630 | 782 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →