Морозильна камера Grunhelm GHUF-85 85 л
Grunhelm GHUF-85 |
|
Низькопрофільна морозильна шафа місткістю 85 л представлена на ринку компанією Grunhelm і позиціонується в доступний ціновий сегмент. Агрегат рекомендується ставити поруч із кухонною стільницею. Завдяки висоті 85 см верхня кришка стає нарівні зі столом, що дозволить помітно збільшити робочу площу кухонної лінії. Модифікація GHUF відрізняється наявністю чотирьох висувних ящиків. Блок налаштування має зовнішнє розташування над дверцятами.
Регулятор температури отримав три щаблі заморозки: Min, Normal, Max. Ручка акуратно вбудована у дверну стулку. морозильна шафа Grunhelm GHUF-85 оснащена дверцятами, що перенавішуються. Можливість зміни напрямку ходу стулки розширює можливості монтажу агрегату. Модель належить до маломірних. Робочий шум компресора не перевищує 41 дБ. Серед іншого звернемо увагу на те, що агрегат є економічним – річне енергоспоживання становить 175 кВтг, а енергоефективність відповідає класу А+. Морозильна шафа стійко переносить короткочасні перебої з електропідключенням - час автономного заморожування становить 17 год. Продуктивність агрегату досягає 4 кг/добу. Низькотемпературне відділення оснащене ящиками із прозорою лицьовою кришкою. Температура заморожування продуктів досягає -18 ℃.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grunhelm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grunhelm.
Купити Grunhelm GHUF-85 85 л
Усі ціни 17 →Морозильна скриня Grunhelm GHUF-85 | 7 080 грн. |
GRUNHELM GHUF-85 | 7 000 грн. |
Морозильная камера Grunhelm GHUF-85 | 6 355 грн. |
Морозильная камера Grunhelm GHUF-85 | 7 209 грн. |
Морозильная камера - ghuf-85, однокамерна, 85см, 85л. (grunhelm) | 6 928 грн. |