Варильна поверхня Grunhelm GPG 6214 BF чорний
Фото 5 |
Grunhelm GPG 6214 BF чорний 2021 рікчавунні решітки |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grunhelm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grunhelm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grunhelm GPG 6214 BF чорний
Усі ціни 25 →Grunhelm GPG 6214 BF | 7 250 грн. |
Варочная поверхность Grunhelm GPG 6214 BF | 7 371 грн. |
Варильна поверхня газова Grunhelm Gpg 6214 Bf | 5 640 грн. |
Варочная поверхность газовая Grunhelm Gpg 6214 Bf | 5 634 грн. |
Варильна поверхня Grunhelm GPG 6214 BF | 6 660 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →