Варильна поверхня Grunhelm GPI 523 B чорний
Grunhelm GPI 523 B чорний |
|
Доступна незалежна двоконфорочна індукційна варильна поверхня форм-фактора «доміно» з двома конфорками і міцним склокерамічним підставою. Від електричних інфрачервоних і газових плит відрізняється набагато більш високим рівнем безпеки і вражаюче високою енергоефективністю, яка вигідно відрізняє індукцію від будь-яких інших принципів підігріву. Ключовим перевагою цієї технології стала безпосередня передача енергії на дно посуду, в якому виникають вихрові струми, що викликають активний розігрів металу.
При цьому відсутній прямий нагрів склокерамічного покриття, що суттєво зменшує втрати тепла. Дві конфорки індукційній поверхні Grunhelm GPI 523 B можуть розвивати максимальну сумарну потужність 4,1 кВт і забезпечені цифровою фронтальної сенсорною системою управління з легко читаним LЕD-індикаторами. Конфорка більшого розміру розрахована на роботу з посудом діаметром від 12 до 21 см, менша — від 12 до 16 см.
Необхідно використовувати посуд з плоским дном, зі сталі, чавуну, магнітної нержавіючої сталі або посуд, спеціально призначену для індукційних плит. Потужність нижній конфорки може регулюватися в межах від 200 до 1500 Вт, верхньої від 200 до 2600 Вт. Передбачений цифровий таймер (від 0 до 99 хв) з подачею звукового сигналу і функцією автоматичного відключення підігріву. Вбудована система безпеки відключає плиту при тривалому бездіяльності.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grunhelm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grunhelm.
Купити Grunhelm GPI 523 B чорний
Усі ціни 27 →GRUNHELM GPI 523 B | 4 256 грн. |
Варильна поверхня електрична Grunhelm Gpi 523 B | 4 288 грн. |
GRUNHELM GPI 523 B | 4 235 грн. |
Варильна поверхня Grunhelm GPI 523 B | 4 200 грн. |
Domino GRUNHELM GPI 523 B | 3 955 грн. |