Масляний обігрівач Grunhelm GR-0715 7 секц 1.5 кВт
Фото 4 |
Grunhelm GR-0715 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grunhelm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grunhelm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grunhelm GR-0715 7 секц 1.5 кВт
Усі ціни 9 →Масляный обогреватель Grunhelm GR-0715N (131290) | 1 728 грн. |
Grunhelm GR-0715N | 1 421 грн. |
Масляный радиатор Grunhelm GR-0715N/1,5кВт | 1 566 грн. |
Обігрівач Grunhelm GR-0715N/1,5 кВт | 1 733 грн. |
Grunhelm GR-0715N | 1 493 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Grunhelm GR-0715
Ціни на Grunhelm GR-0715 |
---|---|---|---|---|
Grunhelm GR-0715 7 секц 1.5 кВт | від 1 421 грн. | 10 пропозицій | ||
Grunhelm GR-0920 9 секц 2 кВт | від 1 643 грн. | 17 пропозицій | ||
Grunhelm GR-1125 11 секц 2.5 кВт | від 2 632 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →