Мийка високого тиску Grunhelm GR-1410 YWC
Фото 9 |
Grunhelm GR-1410 YWC |
|
Багатофункціональна побутова мийка високого тиску зі стильним зовнішнім дизайном та колесами для транспортування. Унікальною особливістю цієї моделі стала підтримка функції мийки, пилососа і повітродувки. Її можна використовувати як апарат для миття автомобіля, мотоцикла, велосипеда або іншого транспортного засобу. За допомогою цього пристрою можна з легкістю освіжити зовнішні стіни будинку, помити садові доріжки і пластикову меблі, виконати чистку килима і багато іншого.
Також мийка високого тиску Grunhelm GR-1410 YWC відмінно впорається із завданням сухого чищення салону автомобіля і прибирання листя на ділянці, а могутня повітродувка оперативно здує вологу після проведення вологого прибирання. Функція самовсмоктування дає можливість забирати воду не тільки з водопроводу, але і з будь-якого відкритого резервуара, наприклад, відра. Функція «автостоп» захистить машину від поломок при раптовому припиненні подачі води (в цьому випадку мийка автоматично відключить двигун). Довговічний колекторний електродвигун і надійна помпа з алюмінієвого сплаву забезпечують гідну продуктивність (5,5 л/хв) при значному тиску (до 100 бар).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grunhelm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grunhelm.
Купити Grunhelm GR-1410 YWC
Мийка високого тиску Grunhelm GR-1410 YWC 3в1 112232 | 9 619 грн. |
Мийка високого тиску Grunhelm GR-1410 YWC 3в1 | 11 328 грн. |
Мійка високого тиску 3в1 Grunhelm GR-1410 YWC (112232) | 10 545 грн. |
Мойка GRUNHELM GR-1410 YWC 74329 | 7 382 грн. |
Не знав, що подібні комбайни три-в одному існують, поки випадково не побачив у сусідів на ділянці як ця машина працює. Оскільки з сусідом у нас не те що б дружба, але хороші стосунки я напросився подивитися-спробувати і в той же день замовив такий апарат через інтернет. На перше місце в переліку переваг я поставив би багатофункціональність. Не так часто зустрічаються апарати, які вміють виконувати роль миття високого тиску, пилососа і повітродувки. Мийку я хотів придбати давно, але переконати себе у необхідності такої витрати все ніяк не виходило. Зараз прикинув, скільки я на це грошей за останні два роки віддав і розплакався. Тепер мию сам, роблю це за потребою і треба сказати, що виходить не гірше ніж професіонали середньої руки. Ну, майже не гірше)) Натиск на виході з пістолета виходить дуже пристойний. Форму струменя можна налаштовувати за власним бажанням і це чудово. З дисків, покришок та арок збиваю бруд сфокусованим потоком, а віяловий використовую вже на кузові. Шланг високого тиску та електричний кабель довгі, п'ятиметрові. Помпа, що нагнітає високий тиск, латунна, що дозволяє сподіватися на довговічність. Крім миття це ще й непоганий пилосос, яким можна швидко прибратися в салоні. Повітродувку випробував тільки в тестовому режимі, найбільше від неї користі буде восени, коли можна буде легко опале листя з доріжок змітати. Загалом машинка важка, але порівняно компактна. У комплекті не було насадки для автошампуню, яка робить піну, потрібну для попереднього розчинення добре підсохлої, а подекуди і багатошарової грязьової плівки. Взяв із собою на ринок пістолет і прямо на місці таку штуку від стороннього виробника. |