Витяжка Grunhelm GVK 214 W білий
Grunhelm GVK 214 W білий 2020 рік білий нержавіюча сталь |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grunhelm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grunhelm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grunhelm GVK 214 W білий
Усі ціни 20 →GRUNHELM GVK 214 W | 2 940 грн. |
Вытяжка Grunhelm Gvk 214 W | 2 744 грн. |
Витяжка Grunhelm GVK 214 W | 2 940 грн. |
Вытяжка Grunhelm gvk 214 w | 2 827 грн. |
Витяжка кухонна Grunhelm GVK 214 W | 3 072 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації Grunhelm GVK 214 W
Ціни на Grunhelm GVK 214 W |
---|---|---|---|---|
Grunhelm GVK 214 W білий | від 2 646 грн. | 20 пропозицій | ||
Grunhelm GVK 234 I нержавіюча сталь | від 2 754 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →