Витяжка Grunhelm GVN 3521 B чорний
Фото 6 |
Grunhelm GVN 3521 B чорний 2020 рікпотужна |
|
Елегантна та продуктивна кухонна витяжка похилого типу зі зручним сенсорним керуванням, периметральним (щілинним) всмоктуванням, можливістю дистанційного керування (компактний пульт ДК в комплекті) та енергоефективним світлодіодним підсвічуванням. Вирізняється елегантним зовнішнім дизайном чорної скляної передньої панелі, яка легко впишеться у дизайнерський кухонний інтер'єр, витриманий у темних тонах.
Також варто відзначити використання надійних комплектуючих та гідний рівень якості складання, що виконується у Туреччині. Монтується біля стіни, зберігаючи чимало вільного простору. Кухонна витяжка Grunhelm GVN 3521 B забезпечує значну продуктивність всмоктування. Обладнана практичною сенсорною системою керування, панель якої легко очищується від усіх типів забруднень. Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2020 року, орієнтований обслуговування приміщень невеликий чи середньої площі до 14 м².
Може відводити повітря за межі приміщення або пропускати його через активний вугільний фільтр (придбаний окремо). Ця модель має стандартну для побутової техніки ширину 60 см, яка дозволяє працювати з більшістю індукційних, інфрачервоних або газових плит. Інтуїтивно зрозуміле сенсорне керування дозволяє вибирати будь-яку з трьох швидкостей обертання відцентрового вентилятора, який на максимальних обертах забезпечує продуктивність всмоктування до 650 м3/год.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grunhelm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grunhelm.
Купити Grunhelm GVN 3521 B чорний
Усі ціни 11 →Витяжка Grunhelm GVN 3521 B | 3 300 грн. |
Витяжка кухонна Grunhelm GVN 3521 B | 3 393 грн. |
Кухонная вытяжка Grunhelm GVN 3521 B | 3 361 грн. |
Вытяжка кухонная Grunhelm GVN 3521 B | 3 635 грн. |
Витяжка кухонна Grunhelm GVN 3521 B | 3 292 грн. |