Витяжка Grunhelm GVT 114 B чорний
Фото 7 |
Grunhelm GVT 114 B чорний 2020 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grunhelm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grunhelm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grunhelm GVT 114 B чорний
Усі ціни 17 →GRUNHELM GVT 114 B | 3 000 грн. |
Вытяжка Grunhelm Gvt 114 B | 2 801 грн. |
Вытяжка Grunhelm gvt 114 b | 2 885 грн. |
Витяжка Grunhelm GVT 114 B | 3 349 грн. |
GRUNHELM GVT 114 B | 2 700 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Grunhelm GVT 114 B
Ціни на Grunhelm GVT 114 B |
---|---|---|---|---|
Grunhelm GVT 115 W білий | від 2 633 грн. | 22 пропозиції | ||
Grunhelm GVT 134 I нержавіюча сталь | від 2 740 грн. | 14 пропозицій | ||
Grunhelm GVT 114 B чорний | від 2 700 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →