Витяжка Grunhelm GVT 134 I нержавіюча сталь
Фото 7 |
Grunhelm GVT 134 I нержавіюча сталь |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grunhelm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grunhelm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grunhelm GVT 134 I нержавіюча сталь
Усі ціни 15 →GRUNHELM GVT 134 I | 3 060 грн. |
Вытяжка Grunhelm Gvt 134 I | 2 856 грн. |
Витяжка Grunhelm GVT 134 I | 3 349 грн. |
GRUNHELM GVT 134 I | 2 754 грн. |
Кухонная вытяжка Grunhelm GVT 134 I | 3 240 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Grunhelm GVT 134 I
Ціни на Grunhelm GVT 134 I |
---|---|---|---|---|
Grunhelm GVT 115 W білий | від 2 646 грн. | 22 пропозиції | ||
Grunhelm GVT 134 I нержавіюча сталь | від 2 754 грн. | 15 пропозицій | ||
Grunhelm GVT 114 B чорний | від 2 700 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →