Вантажна шина GTK LD90 16.9 R24 154A8
Виберіть розмір вантажної шини
GTK LD90 16.9 R24 154A8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GTK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GTK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GTK LD90 16.9 R24 154A8
Шини GTK LD90 (индустриальная) 16,9 R24 154A8 16PR | 25 819 грн. |
GTK LD90 с/х с/г (16,9R24 154A8) 350399 | 20 179 грн. |
Індустріальні шини GTK LD90 (індустріальна) 16.9 R24 | 22 350 грн. |
Модификації GTK LD90 16.9 R24 154A8
Ціни на GTK LD90 16.9 R24 154A8 |
---|---|---|---|---|
GTK LD90 15.5/80 R24 162A6 | від 18 782 грн. | 3 пропозиції | ||
GTK LD90 16.9 R24 154A8 | від 20 179 грн. | 3 пропозиції | ||
GTK LD90 17.5 R24 154A8 | від 19 446 грн. | 3 пропозиції |