Болгарка GTM AG150/1500P (F83121)
Фото 4 |
GTM AG150/1500P |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GTM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GTM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GTM AG150/1500P
Усі ціни 27 →Болгарка GTM AG150/1500P мережева, 1500 Вт, 150 мм (F83121) F83121 | 2 399 грн. |
Болгарка GTM AG150/1500P (1.5 кВт, 150 мм) 2280 | 2 400 грн. |
Кутова шліфмашина GTM 150 мм AG150/1500P (F83121) F83121 | 2 500 грн. |
Угловая шлифмашина Gtm 150 мм AG150 / 1500P | 2 390 грн. |
Болгарка GTM AG150/1500P (F83121) | 2 399 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →