Міксер будівельний GTM MX-100/1600EM
Відео 1Фото 4 |
GTM MX-100/1600EM |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GTM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GTM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GTM MX-100/1600EM
Усі ціни 23 →Дриль-міксер GTM MX-100/1600EM (MX-100/1600EM) MX-100/1600E | 3 499 грн. |
Дриль-міксер GTM MX-100/1600EM (1.6 кВт) (2460) 2460 | 3 500 грн. |
Миксер Gtm MX-100/1600EM | 3 495 грн. |
Міксер GTM MX-100/1600EM ,1600Вт,М14,2 швидкості 180-400об/хв,300-700об/хв | 3 499 грн. |
Дриль-міксер GTM MX-100/1600EM (1600 Вт) (2460) 2460 | 3 499 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →