Дриль GTM SCY-26/3EBM
GTM SCY-26/3EBM |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GTM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GTM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GTM SCY-26/3EBM
Усі ціни 19 →Дриль алмазного буріння GTM SCY-26/3EBM (2.3 кВт) (38913) 38913 | 14 050 грн. |
Дриль алмазного буріння GTM SCY-26/3EBM ручний в кейсі | 14 053 грн. |
Установка алмазного бурения Gtm SCY-26/3 Ebm | 14 002 грн. |
Дриль алмазна ручна у кейсі GTM SCY-26/3EBM 2,3 кВт | 14 054 грн. |
Дриль алмазного свердління GTM SCY-26/3EBM (2300 Вт) (38913) 38913 | 14 054 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →