Вбудована мікрохвильова піч Gunter&Hauer EOK 20 BL
Фото 3 |
Gunter&Hauer EOK 20 BL |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gunter&Hauer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gunter&Hauer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gunter&Hauer EOK 20 BL
Усі ціни 38 →GUNTER&HAUER EOK 20 BL | 8 797 грн. |
Мікрохвильовка з грилем GunterHauer Eok 20 BL | 7 728 грн. |
GUNTER&HAUER EOK 20 BL | 8 753 грн. |
Вбудовувана мікрохвильова піч Gunter&Hauer Eok 20 Bl | 8 496 грн. |
Встраиваемая микроволновая печь Gunter&Hauer Eok 20 Bl | 8 488 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →