Вбудована мікрохвильова піч Gunter&Hauer EOK 25 IVR
Фото 15 |
Gunter&Hauer EOK 25 IVR бежевий білий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gunter&Hauer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gunter&Hauer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gunter&Hauer EOK 25 IVR
Gunter & Hauer EOK 25 IVR | 9 499 грн. |
Встраиваемая микроволновая печь Gunter&Hauer EOK 25 IVR | 9 699 грн. |
Вбудована мікрохвильова піч Gunter&Hauer EOK 25 IVR | 9 498 грн. |
Модификації Gunter&Hauer EOK 25 IVR
Ціни на Gunter&Hauer EOK 25 IVR |
---|---|---|---|---|
Gunter&Hauer EOK 25 IVR | від 9 498 грн. | 3 пропозиції | ||
Gunter&Hauer EOK 25 WH | від 9 499 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →