Вбудована мікрохвильова піч Gunter&Hauer EOK 2502
Фото 6 |
Gunter&Hauer EOK 2502 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gunter&Hauer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gunter&Hauer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gunter&Hauer EOK 2502
Усі ціни 47 →GUNTER & HAUER EOK 2502 | 12 707 грн. |
Gunter&Hauer EOK 2502 офіційна гарантія | 12 299 грн. |
Мікрохвильовка з грилем GunterHauer Eok 2502 | 13 858 грн. |
GUNTER & HAUER EOK 2502 | 12 643 грн. |
Вбудована мікрохвильова піч Gunter&Hauer EOK 2502 WH | 12 999 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →