Духова шафа Gunter&Hauer EOM 970 IX
Фото 6 |
Gunter&Hauer EOM 970 IX |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gunter&Hauer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gunter&Hauer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gunter&Hauer EOM 970 IX
Усі ціни 19 →Gunter&Hauer Gunter&Hauer EOM 970 IX | 13 999 грн. |
GUNTER&HAUER EOM 970 IX | 13 685 грн. |
Духовка електрична GunterHauer Eom 970 IX | 14 924 грн. |
Gunter & Hauer EOM 970 IX | 12 599 грн. |
GUNTER&HAUER EOM 970 IX | 13 617 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації Gunter&Hauer EOM 970 IX
Ціни на Gunter&Hauer EOM 970 IX |
---|---|---|---|---|
Gunter&Hauer EOM 970 W | від 13 159 грн. | 32 пропозиції | ||
Gunter&Hauer EOM 970 IX | від 12 543 грн. | 19 пропозицій | ||
Gunter&Hauer EOM 970 BL | від 13 103 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →