Духова шафа Gunter&Hauer EOM 970 MR
Фото 6 | Товар застарів 8 721 грн. Тип: електрична; Органи управління: утоплювані з кнопками; Об'єм (л): 70; Режими готування: гриль: гриль; конвекція: конвекція; таймер; автовимкнення; Габарити (см): 60x60x58; Розміри для монтажу (мм): 580x560x560; |
Gunter&Hauer EOM 970 MR |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gunter&Hauer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gunter&Hauer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Gunter&Hauer EOM 970 MR
Ціни на Gunter&Hauer EOM 970 MR |
---|---|---|---|---|
Gunter&Hauer EOM 970 W | від 13 159 грн. | 32 пропозиції | ||
Gunter&Hauer EOM 970 IX | від 12 543 грн. | 19 пропозицій | ||
Gunter&Hauer EOM 970 BL | від 13 103 грн. | 15 пропозицій |