Каструля Gusto GT-1103-18
Фото 7 |
Gusto GT-1103-18 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gusto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gusto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gusto GT-1103-18
Каструля Gusto Level 18 см GT-1103-18 0008744 | 891 грн. |
Каструля зі скляною кришкою Gusto Level GT-1103-18 18 см 2.6 л | 553 грн. |
Каструля GT-1103-18 LEVEL з силіконовими ручками 18 см 2.6 л GUSTO | 696 грн. |
Каструля з кришкою GUSTO LEVEL 18 см,2.6 л (GT-1103-18) | 649 грн. |
Модификації Gusto GT-1103-18
Ціни на Gusto GT-1103-18 |
---|---|---|---|---|
Gusto GT-1103-16 | від 548 грн. | 10 пропозицій | ||
Gusto GT-1103-18 | від 553 грн. | 6 пропозицій | ||
Gusto GT-1103-20 | від 692 грн. | 5 пропозицій | ||
Gusto GT-1103-22 | від 880 грн. | 2 пропозиції | ||
Gusto GT-1103-24 | від 786 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →