Каструля Gusto GT-1104-16
Gusto GT-1104-16 1.6 л4.2 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gusto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gusto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gusto GT-1104-16
Gusto GT-1104-16 | 685 грн. |
Каструля зі скляною кришкою Gusto GT-1104-16 16 см 1.6 л | 751 грн. |
Каструля зі скляною кришкою Gusto GT-1104-16 16 см 1.6 л | 735 грн. |
Модификації Gusto GT-1104-16
Ціни на Gusto GT-1104-16 |
---|---|---|---|---|
Gusto GT-1104-16 | від 685 грн. | 4 пропозиції | ||
Gusto GT-1104-22 | від 1 070 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →