Каструля Gusto GT-1105-22
Gusto GT-1105-22 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gusto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gusto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Gusto GT-1105-22
Ціни на Gusto GT-1105-22 |
---|---|---|---|---|
Gusto GT-1105-16 | від 625 грн. | 8 пропозицій | ||
Gusto GT-1105-18 | від 781 грн. | 6 пропозицій | ||
Gusto GT-1105-20 | від 1 070 грн. | 1 пропозиція | ||
Gusto GT-1105-22 | від 1 167 грн. | 2 пропозиції | ||
Gusto GT-1105-24 | від 1 443 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →