Термосумка Guzzini On the Go L
Фото 3 |
Guzzini On the Go L |
|
Комплектація залежить від постачання магазину.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Guzzini 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Guzzini.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Guzzini On the Go L
Усі ціни 19 →Термосумка и контейнер Guzzini L (032903134) 168229 | 1 876 грн. |
Набір Guzzini: термосумка та контейнер, розмір L, помаранчевий (32903165) | 1 876 грн. |
Термосумка Guzzini 3290384 1.4 л 18х22 см зелена | 2 121 грн. |
Набір Guzzini: термосумка та контейнер, розмір L, бежевий (3290379) | 1 876 грн. |
Набір Guzzini: термосумка та контейнер, розмір L, блакитний (32903134) | 1 876 грн. |
ще 14 пропозицій
Додаткові функції і можливості термосумки Guzzini 32903:
- Матеріал: поліестер.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →