Змішувач Haiba Adel 017 HB1008
Haiba Adel 017 HB1008 |
|
Аератор Neoperl.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Adel 017 HB1008
Усі ціни 12 →Кран для кухні одновентильний HAIBA Adel хром латунь HB1008 | 1 587 грн. |
Змішувач для кухні Haiba ADEL 017 HB1008 | 1 587 грн. |
Haiba Смеситель для кухни Haiba ADEL 017 (HB1008) | 1 587 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Haiba ADEL 017 (HB1008) | 1 587 грн. |
Змішувач Для Кухні Haiba Adel 017 (Hb1008) | 1 587 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →