Змішувач Haiba Agat 006 Euro HB0006
Haiba Agat 006 Euro HB0006 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Agat 006 Euro HB0006
Усі ціни 9 →Змішувач для ванної одноважільний із довгим виливом HAIBA Agat 006 хром ла | 2 509 грн. |
Змішувач для ванни Haiba AGAT 006 (HB0006) | 2 509 грн. |
Haiba Смеситель для ванны Haiba AGAT 006 (HB0006) | 2 509 грн. |
Змішувач для ванни Haiba AGAT 006 (HB0006) | 2 509 грн. |
Змішувач Для Ванни Haiba Agat 006 (Hb0006) | 2 509 грн. |
ще 4 пропозиції
Додаткові функції і можливості змішувача Haiba Agat 006 Euro HB0006:
- В комплекті настінний тримач для душового гарнітура
РекомендуємоПорівняти в таблиці →