Змішувач Haiba Alex 009 Euro HB0889
Фото 4 |
Haiba Alex 009 Euro HB0889 |
|
Аератор Neoperl.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Alex 009 Euro HB0889
Усі ціни 25 →Змішувач для ванної однозахватний із коротким виливом HAIBA ALEX 009 хром | 2 530 грн. |
Haiba Смеситель для ванны Haiba ALEX 009 (HB0889) | 2 530 грн. |
Змішувач для ванни Haiba ALEX 009 (HB0889) | 2 530 грн. |
Змішувач для ванни HAIBA ALEX 009 EURO (HB3926), чорний | 2 772 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із коротким виливом HAIBA Alex 009 графі | 2 930 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →