Змішувач Haiba Ceba 003 HB0027
Haiba Ceba 003 HB0027 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Ceba 003 HB0027
Усі ціни 14 →Змішувач для душу одноважільний HAIBA CEBA 003 хром латунь з душовим набор | 2 045 грн. |
Haiba Смеситель для душа Haiba CEBA 003 (HB0027) | 2 045 грн. |
Змішувач для душа Haiba CEBA 003 HB0027 | 2 045 грн. |
Змішувач для душа Haiba CEBA 003 (HB0027) | 2 045 грн. |
Змішувач для душу Haiba CEBA 003 (HB0027) | 2 045 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →