Змішувач Haiba Dario 009 Euro HB0873
Фото 4 |
Haiba Dario 009 Euro HB0873 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Dario 009 Euro HB0873
Усі ціни 9 →Змішувач для ванної однозахватний із коротким виливом HAIBA DARIO 009 хром | 2 003 грн. |
Haiba Смеситель для ванны Haiba DARIO 009 (HB0873) | 2 003 грн. |
Змішувач для ванни Haiba DARIO 009 HB0873 | 2 003 грн. |
Змішувач для ванни Haiba DARIO 009 (HB0873) | 2 003 грн. |
Змішувач для ванни Haiba DARIO 009 (HB0873) | 2 003 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →