Змішувач Haiba Dominox 777 HB0095
Haiba Dominox 777 HB0095 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Dominox 777 HB0095
Усі ціни 18 →Змішувач для кухні двовентильний HAIBA Dominox 777 хром латунь HB0095 | 1 005 грн. |
Змішувач для кухні Haiba DOMINOX 777 HB0095 | 1 005 грн. |
Haiba Смеситель для кухни Haiba DOMINOX 777 (HB0095) | 1 005 грн. |
Змішувач Для Кухні Haiba Dominox 777 (Hb0095) | 1 005 грн. |
Змішувач кухонний двовентильний HAIBA DOMINOX 777 бронзовий латунь HB3936 | 1 512 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →