Душова система Haiba Focus 003-J HB0912
Haiba Focus 003-J HB0912 |
|
Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Focus 003-J HB0912
Усі ціни 11 →Душова система HAIBA Focus 003-J із верхнім душем латунна хром HB0912 | 5 267 грн. |
Душова колона зі змішувачем HAIBA FOCUS 003-J (HB0912) | 5 267 грн. |
Душова колона із змішувачем HAIBA FOCUS 003-J (HB0912) | 5 267 грн. |
Душова система зі змішувачем HAIBA FOCUS 003-J (ST3004) | 5 267 грн. |
Душова колона із змішувачем Haiba Focus 003-J (HB0912) | 5 267 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →