Змішувач Haiba Focus 003 HB0113
Haiba Focus 003 HB0113 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Focus 003 HB0113
Усі ціни 12 →Змішувач для душу одноважільний HAIBA FOCUS 003 хром латунь з душовим набо | 1 913 грн. |
Змішувач для душа Haiba FOCUS 003 HB0113 | 1 913 грн. |
Haiba Смеситель для душа Haiba FOCUS 003 (HB0113) | 1 913 грн. |
Змішувач для душа Haiba FOCUS 003 (HB0113) | 1 913 грн. |
Змішувач для душу Haiba FOCUS 003 (HB0113) | 1 913 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →