Змішувач Haiba Focus 009 Euro HB0126
Haiba Focus 009 Euro HB0126 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Focus 009 Euro HB0126
Усі ціни 16 →Змішувач для ванної однозахватний із коротким виливом HAIBA FOCUS 009 хром | 2 946 грн. |
Haiba Смеситель для ванны Haiba FOCUS 009 матовый (HB0125) | 2 696 грн. |
Змішувач для ванни Haiba FOCUS 009 HB0125 | 2 696 грн. |
Змішувач для ванни Haiba FOCUS 009 матовий (HB0125) | 2 696 грн. |
Змішувач для ванни HAIBA FOCUS 009 (HB0126) | 2 946 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →