Змішувач Haiba Gudini 003 HB0147
Haiba Gudini 003 HB0147 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Gudini 003 HB0147
Усі ціни 13 →Змішувач для душу одноважільний HAIBA GUDINI 003 хром латунь з душовим наб | 1 996 грн. |
Haiba Смеситель для душа Haiba GUDINI 003 (HB0147) | 1 996 грн. |
Змішувач для душа Haiba GUDINI 003 HB0147 | 1 996 грн. |
Змішувач для душа Haiba GUDINI 003 (HB0147) | 1 996 грн. |
Змішувач для душу Haiba GUDINI 003 (HB0147) | 1 996 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →