Змішувач Haiba Gudini 009 Euro HB0149
Haiba Gudini 009 Euro HB0149 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Gudini 009 Euro HB0149
Усі ціни 12 →Змішувач для ванної одноважільний із довгим виливом HAIBA Gudini 009 хром | 3 327 грн. |
Смішувач для ванни Haiba GUDINI 009 HB0149 | 3 327 грн. |
Haiba Смеситель для ванны Haiba GUDINI 009 (HB0149) | 3 327 грн. |
Haiba Змішувач для ванни ЗМ6 HAIBA GUDINI 009 EURO | 3 036 грн. |
Змішувач для ванни HAIBA латунний литий з лійкою та шлангом GUDINI 009 HB0 | 3 327 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →