Змішувач Haiba Hansberg 001 HB0171
Фото 3 |
Haiba Hansberg 001 HB0171 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Hansberg 001 HB0171
Усі ціни 39 →Змішувач для умивальника одноважільний HAIBA Hansberg 001 хром латунь HB01 | 1 802 грн. |
Haiba Смеситель для раковины Haiba HANSBERG 021 (HB0171) | 1 802 грн. |
Змішувач для умивальника Haiba HANSBERG 001 нержавійка HB0170 | 2 016 грн. |
Змішувач для умивальника Haiba HANSBERG 001 (HB0171) | 1 802 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний HAIBA Hansberg 001 сатин латунь HB0 | 2 016 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →