Змішувач Haiba Hansberg 009 Euro HB0199
Haiba Hansberg 009 Euro HB0199 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Hansberg 009 Euro HB0199
Усі ціни 15 →Змішувач для ванної однозахватний із коротким виливом HAIBA HANSBERG 009 м | 2 772 грн. |
Змішувач для ванни Haiba HANSBERG 009 HB0199 | 2 946 грн. |
Haiba Смеситель для ванны Haiba HANSBERG 009 (HB0199) | 2 946 грн. |
Змішувач для ванни Haiba HANSBERG 009 (HB0199) | 2 946 грн. |
Змішувач для ванної однозахватний із коротким виливом HAIBA HANSBERG 009 х | 2 946 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →