Змішувач Haiba Magic 009 Euro HB0695
Haiba Magic 009 Euro HB0695 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Magic 009 Euro HB0695
Усі ціни 23 →Змішувач для ванної однозахватний із коротким виливом з червоною ручкою HA | 2 183 грн. |
Haiba Смеситель для ванны Haiba MAGIC 009 с красной ручкой (HB0698) | 2 183 грн. |
Змішувач Для Ванни Haiba Magic 009 З Червоною Ручкою (Hb0698) | 2 183 грн. |
Змішувач для ванної однозахватний із коротким виливом з синьою ручкою HAIB | 2 183 грн. |
Змішувач для ванної однозахватний із коротким виливом із чорною ручкою HAI | 2 183 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →